UK Suppliers Of R1297-600/4UK 4U Clamping Rack Shelf
4U 600mm / 23.62" deep Clamping Rack Shelf. Works with R1288/CBK Clamp Bars. Use R1206 for Rear Support. Powder Coated Black. Material: 1.5mm / 16 gauge Steel Part No. Finish Size (U) Depth Weight R1297-600/2UK Black 2U 600mm / 23.62" 4.2127Kg / 7.75Lb R1297-600/3UK Black 3U 600mm / 23.62" 4.848Kg / 8.91Lb R1297-600/4UK Black 4U 600mm / 23.62" 5.4Kg / 9.92Lb Price Match Guarantee Contact us if you have found this product cheaper elsewhere (We will match like for like products.) Price Match R1297-600/4UK 4U Clamping Rack Shelf X * Name: * Email: * Telephone: * Competitor link: * Competitor price: Message: Go Back