UK Suppliers Of R1297-500/2UK 2U Clamping Rack Shelf
2U Clamping Rack Shelf 500mm/19.69" Deep 500mm / 19.69" deep Clamping Rack Shelf. Works with R1288/CBK clamp bars. Use R1206 for Rear Support. Material: 1.5mm / 16 gauge Steel Part No. Finish Size (U) Depth Weight R1297-500/2UK Black 2U 500mm / 19.69" 3.517Kg / 7.75Lb R1297-500/3UK Black 3U 500mm / 19.69" 4.042Kg / 8.91Lb R1297-500/4UK Black 4U 500mm / 19.69" 4.5Kg / 9.92Lb Price Match Guarantee Contact us if you have found this product cheaper elsewhere (We will match like for like products.) Price Match R1297-500/2UK 2U Clamping Rack Shelf X * Name: * Email: * Telephone: * Competitor link: * Competitor price: Message: Go Back