UK Suppliers Of R1290-600/1UK 1U Sliding Rack Tray
1U Sliding Rack Shelf with Universal Fixing Slots - Black Sliding Rack Tray, with Universal Equipment Fixing Points. Available Powder Coated Black, or Light Grey (RAL7035). Recommended Load Capacity 19Kg / 41.89Lb Part No. Finish Description Weight R1290/1UK Black 400mm / 15.75" Sliding Rack Tray 2.1Kg / 4.63Lb R1290/1UG Gray 400mm / 15.75" Sliding Rack Tray 2.1Kg / 4.63Lb R1290-600/1UK Black 600mm / 23.62" Sliding Rack Tray 2.1Kg / 4.63Lb R1290-600/1UG Gray 600mm / 23.62" Sliding Rack Tray 2.1Kg / 4.63Lb Price Match Guarantee Contact us if you have found this product cheaper elsewhere (We will match like for like products.) Price Match R1290-600/1UK 1U Sliding Rack Tray X * Name: * Email: * Telephone: * Competitor link: * Competitor price: Message: Go Back