UK Suppliers Of JVC DT-V20L1D Monitor Flight Case
Product Code: Brand: Oakleighcases
Flight Case JVC DT-V20L1D 20" LCD Monitor with Dual Lid accessFeaturesMaterial: 6mm PVCExternal case dimensions excl. Ball corners (L x W x H): 524mm x 183mm x 409mmInternal case dimensions (L x W x H): 512mm x 159mm x 397mmCatches: 4 x Recessed OverlatchHandles: 1 x Sprung-flip HandleLids: 2 x LidsCorners: 8 x Ball CornersMonitor NOT includedFor any more information please contact us. Price Match Guarantee Contact us if you have found this product cheaper elsewhere (We will match like for like products.) Price Match JVC DT-V20L1D Monitor Flight Case X * Name: * Email: * Telephone: * Competitor link: * Competitor price: Message: Go Back