UK Suppliers Of Flightcase for NEC AS222W-BK Monitor
Flightcase for NEC AS222W-BK Monitor Features Material: 6mm PVC External dimensions excl. ball corners (L x W x H): 570mm x 234mm x 445mm Internal dimensions (L x W x H): 558mm x 222mm x 427mm Handles: 3 x Recessed Sprung-flip Handles Corners: 8 x Ball Corners Catches: 2 x Recessed Catches Kit NOT Included For more information please contact us. Price Match Guarantee Contact us if you have found this product cheaper elsewhere (We will match like for like products.) Price Match Flightcase for NEC AS222W-BK Monitor X * Name: * Email: * Telephone: * Competitor link: * Competitor price: Message: Go Back