Manufactures Of Samsung UE40J5100AK Monitor Flight Case
Flight case for a Samsung UE40J5100AK 40" MonitorFeaturesMaterial: 7mm AstraboardExternal case dimension excl.Ball corners (L x W x H): 1025mm x 333mm x 650mmInternal case dimensions (L x W x H): 1011mm x 319mm x 630mmCatches: 4 x Large Recessed CatchesHandles: 6 x Recessed Sprung-flip HandlesCorners: 4 x Ball Corners, 4 x Stack CornersCabel bag in LidMonitor NOT includedFor any more information please contact us. Price Match Guarantee Contact us if you have found this product cheaper elsewhere (We will match like for like products.) Price Match Samsung UE40J5100AK Monitor Flight Case X * Name: * Email: * Telephone: * Competitor link: * Competitor price: Message: Go Back