UK Suppliers Of PTC044PLC05Z0 44 Pin PLCC Test Clip and Lead
Warwick Test Supplies PTC044PLC05Z0 44 Pin PLCC Test Clip and 60 cm Lead The test cable features a Pomona 5281 44 Pin PLCC test clip and 25way D plug on 60cm 44way ribbon cable. The bespoke cable has been designed and manufactured in the UK for testing Plastic Leaded Chip Carrier (PLCC) style integrated circuits.
For more information on UK Suppliers Of PTC044PLC05Z0 44 Pin PLCC Test Clip and Lead talk to Warwick Test Supplies Ltd