UK Suppliers Of PTC032PLC05Z0 32pin PLCC Test Clip and Lead
Warwick Test Supplies PTC032PLC05Z0 32 Pin PLCC Test Clip and 60 cm Lead The test cable features a Pomona 5733 32 Pin PLCC test clip and 25way D plug on 60cm 32way ribbon cable. The bespoke cable has been designed and manufactured in the UK for testing Plastic Leaded Chip Carrier (PLCC) style integrated circuits.
For more information on UK Suppliers Of PTC032PLC05Z0 32pin PLCC Test Clip and Lead talk to Warwick Test Supplies Ltd