UK Suppliers Of PJP 606-MG6.6-IEC3IV Right Angle Magnetic Adapter
Electro-PJP 606-MG6.6-IEC3IV Right Angle Magnetic Adapter - 6.6mm Dia The 606-MG6.6-IEC3IV has a 6.6mm Right-angle Magnetic Adapter with a 4mm socket. Voltage Rating of 1000V CAT III and 600V CAT IV 4A Current Rating Discontinued - Last Stock Replaced with MpG6.6-IEC 6.6mm Magnetic Adapter