UK Suppliers Of PI8-28SOI040-SET 8-28pin SOIC Test Clip Set with 40 Way IDC Socket Leads
PI8-28SOI040-SET 8-28pin SOIC Test Clip Set with 40 Way IDC Socket Leads - 55cm This SOIC Test Clip lead set is designed to be used with Polar Instruments GRS200 and Huntron Tracker 2800S, ProTrack Scanner, Scanner II (with Scanner Adapter) and Scanner 31S. It consists of the following: Logical connection leads terminated in a 40way IDC socket connector for each SOIC Test Clip. 8 Pin 0.15in Narrow SOIC Test Clip 8 Pin 0.3in Wide SOIC Test Clip 14 Pin 0.15in Narrow SOIC Test Clip 14 Pin 0.3in Wide SOIC Test Clip 16 Pin 0.15in Narrow SOIC Test Clip 16 Pin 0.3in Wide SOIC Test Clip 20 Pin 0.15in Narrow SOIC Test Clip 20 Pin 0.3in Wide SOIC Test Clip 24 Pin 0.15in Narrow SOIC Test Clip 24 Pin 0.3in Wide SOIC Test Clip 28 Pin 0.15in Narrow SOIC Test Clip 28 Pin 0.3in Wide SOIC Test Clip Made to order
For more information on UK Suppliers Of PI8-28SOI040-SET 8-28pin SOIC Test Clip Set with 40 Way IDC Socket Leads talk to Warwick Test Supplies Ltd