UK Suppliers Of HTC18SOI64E0 18pin 0.3in SOIC Test Clip Cable Assembly
HTC18SOI64E0 18pin 0.3in SOIC Test Clip Cable Assembly (Huntron Tracker 3200S) 18 Pin 923660-18 0.3in (Wide) SOIC test Clip cable assembly terminated with a 64way IDC Socket. Designed for use with the Huntron Tracker 3200S.
For more information on UK Suppliers Of HTC18SOI64E0 18pin 0.3in SOIC Test Clip Cable Assembly talk to Warwick Test Supplies Ltd