UK Suppliers Of HTC14SOI64E0 14pin 0.3in SOIC Test Clip Cable Assembly
HTC14SOI64E0 14pin 0.3in SOIC Test Clip Cable Assembly (Huntron Tracker 3200S) 14 Pin 923660-14 0.3in SOIC test Clip cable assembly terminated with a 64way IDC Socket. Designed for use with the Huntron Tracker 3200S.
For more information on UK Suppliers Of HTC14SOI64E0 14pin 0.3in SOIC Test Clip Cable Assembly talk to Warwick Test Supplies Ltd