UK Suppliers Of HTC08SOI64D0 8pin 0.15in SOIC Test Clip Cable Assembly
HTC08SOI64D0 8pin 0.15in SOIC Test Clip Cable Assembly (Huntron Tracker 3200S) 8 Pin 923650-08 0.15 (Narrow) SOIC test Clip cable assembly terminated with a 64way IDC Socket. Designed for use with the Huntron Tracker 3200S.
For more information on UK Suppliers Of HTC08SOI64D0 8pin 0.15in SOIC Test Clip Cable Assembly talk to Warwick Test Supplies Ltd