UK Suppliers Of 693P-12-1066 Insulation Piercing Clip and Plug Test Lead
Warwick Test Supplies 693P-12-1066 Piercing Alligator Clip Test Lead Test lead assembly features a E-Z Hook 693P Insulation piercing alligator clip and PJP 1066 4mm Stacking Shrouded safety Banana Plug. Designed and manufactured for automotive electric diagnosis. Test lead wire 30cm (12") length of 18 AWG PVC . Available in Black and Red or as a pair.