Tektronix 2281S-20-6-2281XX L0, NO EU ROHS, PWRKIF E1 DC Power Supply, 20V, 6A, 120 W, 2281S Series
Company Background
TestEquity UK (Formerly MCS Test Equipment)
Product and Service Offerings
Industry Partnerships and Collaborations
TestEquity UK has established strategic partnerships to enhance its product offerings:
Industries Served
TestEquity UK caters to a broad spectrum of industries, including:
•Medical: Delivering precise equipment necessary for the development and testing of medical devices.
For more information on Tektronix 2281S-20-6-2281XX L0, NO EU ROHS, PWRKIF E1 DC Power Supply, 20V, 6A, 120 W, 2281S Series talk to TestEquity