Tektronix 2220G-30-1-PWRKIF1 A0 DC Power Supply, Dual Output, 2x 30 V / 1.5 A, 90 W, 2220 Series
Company Background
TestEquity UK (Formerly MCS Test Equipment)
Product and Service Offerings
Industry Partnerships and Collaborations
TestEquity UK has established strategic partnerships to enhance its product offerings:
Industries Served
TestEquity UK caters to a broad spectrum of industries, including:
•Medical: Delivering precise equipment necessary for the development and testing of medical devices.
For more information on Tektronix 2220G-30-1-PWRKIF1 A0 DC Power Supply, Dual Output, 2x 30 V / 1.5 A, 90 W, 2220 Series talk to TestEquity