Maury Microwave SV-35-FF-48 Test Port Cable, 3.5mm (f-f), 48", 26.5GHz, Stability VNA Series
For more information on Maury Microwave SV-35-FF-48 Test Port Cable, 3.5mm (f-f), 48", 26.5GHz, Stability VNA Series talk to TestEquity