Maury Microwave SV-35-FF-38 Test Port Cable, 3.5mm (f-f), 38", 26.5GHz, Stability VNA Series
For more information on Maury Microwave SV-35-FF-38 Test Port Cable, 3.5mm (f-f), 38", 26.5GHz, Stability VNA Series talk to TestEquity