Maury Microwave SV-292-FF-38 Test Port Cable, 2.92mm (f-f), 38", 40GHz, Stability VNA Series
For more information on Maury Microwave SV-292-FF-38 Test Port Cable, 2.92mm (f-f), 38", 40GHz, Stability VNA Series talk to TestEquity