Maury Microwave SV-24-FF-38 Test Port Cable, 2.4mm (f-f), 38", 50GHz, Stability VNA Series
For more information on Maury Microwave SV-24-FF-38 Test Port Cable, 2.4mm (f-f), 38", 50GHz, Stability VNA Series talk to TestEquity