Maury Microwave SV-185-FF-38 Test Port Cable, 1.85mm (f-f), 38", 67GHz, Stability VNA Series
For more information on Maury Microwave SV-185-FF-38 Test Port Cable, 1.85mm (f-f), 38", 67GHz, Stability VNA Series talk to TestEquity