Ametek CTS PA-5840-150 Power Amplifier, 150 Peak, 6 kW, 150 kHz, 3 ph 200 or 400 V, 4 kVA, 50A
For more information on Ametek CTS PA-5840-150 Power Amplifier, 150 Peak, 6 kW, 150 kHz, 3 ph 200 or 400 V, 4 kVA, 50A talk to TestEquity