038DIADTNPP1-1000, 38mm Diameter Circle, Pink, Direct Thermal Labels, Permanent Adhesive, 1,000 per roll, FOR SMALL DESKTOP LABEL PRINTERS
Prices shown above are a 'PER ROLL' price.
The labels are 1,000 per roll and are supplied on 25mm cores. The roll of labels is 41mm wide (including backing paper) and the diameter of the roll is approx 88mm.