030DIAVDNPS1-5000, 30mm Diameter Circle Matt Silver VOID Label, Permanent Adhesive, FOR LARGER LABEL PRINTERS
Prices shown above are a 'PER ROLL' price.
The labels are 5,000 per roll and are supplied on 76mm cores as standard. 38mm and 44mm cores are also available at no additional cost. The roll of labels is 33mm wide (including backing paper).
Roll diameter on 38mm cores - approx 174mm
Roll diameter on 44mm cores - approx 176mm
Roll diameter on 76mm cores - approx 188mm