020DIATTNPG2-5000, 20mm Diameter Circle 2 Across, GREEN, Thermal Transfer Labels, Permanent Adhesive, 5,000 per roll, FOR SMALL DESKTOP LABEL PRINTERS
Prices shown above are a 'PER ROLL' price.
The labels are 5,000 per roll and are supplied 2 across on 25mm cores. The roll of labels is 46mm wide (including backing paper) and the diameter of the roll is approx 104mm.