020DIAGPNPW2-10000, 20mm Diameter Gloss White Polypropylene Label, 2 Across, Permanent Adhesive, 10,000 per roll FOR LARGER LABEL PRINTERS
Prices shown above are a 'PER ROLL' price.
The labels are 10,000 per roll and are supplied on 76mm cores as standard. 38mm and 44mm cores are also available at no additional cost. The roll of labels is 46mm wide (including backing paper).
Roll diameter on 38mm cores - approx 145mm
Roll diameter on 44mm cores - approx 147mm
Roll diameter on 76mm cores - approx 161mm