TLPSW-300V-13P (13 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 5.08mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components)
Buy TLPSW-300V-13P (13 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 5.08mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components). Purchase TLPSW-300V-13P at low prices - world wide shipping.
For more information on TLPSW-300V-13P (13 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 5.08mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components) talk to KGA Enclosures Ltd