TLPSW-300V-02P5 (2 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 10.16mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components)
Buy TLPSW-300V-02P5 (2 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 10.16mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components). Purchase TLPSW-300V-02P5 at low prices - world wide shipping.
For more information on TLPSW-300V-02P5 (2 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 10.16mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components) talk to KGA Enclosures Ltd