TLPS-500V-15P (15 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 7.62mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 450V(VDE) - Hylec APL Electrical Components)
Buy TLPS-500V-15P (15 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 7.62mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 450V(VDE) - Hylec APL Electrical Components). Purchase TLPS-500V-15P at low prices - world wide shipping.
For more information on TLPS-500V-15P (15 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 7.62mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL) 450V(VDE) - Hylec APL Electrical Components) talk to KGA Enclosures Ltd