TLPS-300V-03P5 (3 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 10.16mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL)250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components)
Buy TLPS-300V-03P5 (3 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 10.16mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL)250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components). Purchase TLPS-300V-03P5 at low prices - world wide shipping.
For more information on TLPS-300V-03P5 (3 Pole Cable mount - Female plug Screw Rising clamp Vertical 10.16mm pitch 16A(UL) 15A(VDE) 300V(UL)250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components) talk to KGA Enclosures Ltd