TL306V-12P5GS (12 (IOI) Pole Screw Rising Clamp Wave - through hole Vertical 10.16mm pitch 20A(UL) 12A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components)
Buy TL306V-12P5GS (12 (IOI) Pole Screw Rising Clamp Wave - through hole Vertical 10.16mm pitch 20A(UL) 12A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components). Purchase TL306V-12P5GS at low prices - world wide shipping.
For more information on TL306V-12P5GS (12 (IOI) Pole Screw Rising Clamp Wave - through hole Vertical 10.16mm pitch 20A(UL) 12A(VDE) 300V(UL) 250V(VDE) - Hylec APL Electrical Components) talk to KGA Enclosures Ltd