TL204-10P5KS (10 (IOI) Pole Screw Rising Clamp Wave - through hole 45 degree 10mm pitch 16A(UL) 16A(VDE) 250V(UL) 130V(VDE) - Hylec APL Electrical Components)
Buy TL204-10P5KS (10 (IOI) Pole Screw Rising Clamp Wave - through hole 45 degree 10mm pitch 16A(UL) 16A(VDE) 250V(UL) 130V(VDE) - Hylec APL Electrical Components). Purchase TL204-10P5KS at low prices - world wide shipping.
For more information on TL204-10P5KS (10 (IOI) Pole Screw Rising Clamp Wave - through hole 45 degree 10mm pitch 16A(UL) 16A(VDE) 250V(UL) 130V(VDE) - Hylec APL Electrical Components) talk to KGA Enclosures Ltd