488-221209E-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 220mm x 120mm x 90mm - LM2/LM24 - IP66
Buy 488-221209E-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 220mm x 120mm x 90mm - LM2/LM24 - IP66. Purchase 488-221209E-66 at low prices - world wide shipping.
For more information on 488-221209E-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 220mm x 120mm x 90mm - LM2/LM24 - IP66 talk to KGA Enclosures Ltd