488-221208E-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 220mm x 120mm x 80mm - LM2/LM24 - IP68
Buy 488-221208E-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 220mm x 120mm x 80mm - LM2/LM24 - IP68. Purchase 488-221208E-68 at low prices - world wide shipping.
For more information on 488-221208E-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 220mm x 120mm x 80mm - LM2/LM24 - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd