488-130806B-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP68
Buy 488-130806B-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP68. Purchase 488-130806B-68 at low prices - world wide shipping.
For more information on 488-130806B-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd