488-130806A-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Grey - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP66
Buy 488-130806A-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Grey - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP66. Purchase 488-130806A-66 at low prices - world wide shipping.
For more information on 488-130806A-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Grey - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP66 talk to KGA Enclosures Ltd