487-221208B (Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 220mm x 120mm x 80mm - LM2
Buy 487-221208B (Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 220mm x 120mm x 80mm - LM2. Purchase 487-221208B at low prices - world wide shipping.
For more information on 487-221208B (Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 220mm x 120mm x 80mm - LM2 talk to KGA Enclosures Ltd