487-130806E-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP68
Buy 487-130806E-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP68. Purchase 487-130806E-68 at low prices - world wide shipping.
For more information on 487-130806E-68 (IP68 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Black - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd