487-130806B-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP66
Buy 487-130806B-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP66. Purchase 487-130806B-66 at low prices - world wide shipping.
For more information on 487-130806B-66 (IP66 Heavy Duty Series Enclosures - Deltron) - Blue - 130mm x 80mm x 60mm - LM2/LM24 - IP66 talk to KGA Enclosures Ltd