486-S68-1308 (Heavy Duty Enclosures IP68 Rated Sealing Kits - Deltron) - White - 130mm x 80mm x 3mm - Silicone Rubber - IP68
Buy 486-S68-1308 (Heavy Duty Enclosures IP68 Rated Sealing Kits - Deltron) - White - 130mm x 80mm x 3mm - Silicone Rubber - IP68. Purchase 486-S68-1308 at low prices - world wide shipping.
For more information on 486-S68-1308 (Heavy Duty Enclosures IP68 Rated Sealing Kits - Deltron) - White - 130mm x 80mm x 3mm - Silicone Rubber - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd