484-C120A (IP68 Series EMI / RFI Flanged Enclosures - Deltron) - Grey - 120mm x 100.2mm x 36mm - ADC12 - IP68
Buy 484-C120A (IP68 Series EMI / RFI Flanged Enclosures - Deltron) - Grey - 120mm x 100.2mm x 36mm - ADC12 - IP68. Purchase 484-C120A at low prices - world wide shipping.
For more information on 484-C120A (IP68 Series EMI / RFI Flanged Enclosures - Deltron) - Grey - 120mm x 100.2mm x 36mm - ADC12 - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd