484-0120B (IP68 Series Flanged Enclosures - Deltron) - Blue - 120mm x 100.2mm x 36mm - ADC12 - IP68
Buy 484-0120B (IP68 Series Flanged Enclosures - Deltron) - Blue - 120mm x 100.2mm x 36mm - ADC12 - IP68. Purchase 484-0120B at low prices - world wide shipping.
For more information on 484-0120B (IP68 Series Flanged Enclosures - Deltron) - Blue - 120mm x 100.2mm x 36mm - ADC12 - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd