482-C120E (IP68 Series EMI / RFI Enclosures - Deltron) - Black - 120mm x 100mm x 36mm - ADC12 - IP68
Buy 482-C120E (IP68 Series EMI / RFI Enclosures - Deltron) - Black - 120mm x 100mm x 36mm - ADC12 - IP68. Purchase 482-C120E at low prices - world wide shipping.
For more information on 482-C120E (IP68 Series EMI / RFI Enclosures - Deltron) - Black - 120mm x 100mm x 36mm - ADC12 - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd