1555R2F42GY (1555F Series Enclosures - Hammond) - Light Grey - 160mm x 160mm x 62mm - Polycarbonate - IP68
Buy 1555R2F42GY (1555F Series Enclosures - Hammond) - Light Grey - 160mm x 160mm x 62mm - Polycarbonate - IP68. Purchase 1555R2F42GY at low prices - world wide shipping.
For more information on 1555R2F42GY (1555F Series Enclosures - Hammond) - Light Grey - 160mm x 160mm x 62mm - Polycarbonate - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd