1555NF42GY (1555F Series Enclosures - Hammond) - Light Grey - 119mm x 119mm x 62mm - ABS Plastic - IP68
Buy 1555NF42GY (1555F Series Enclosures - Hammond) - Light Grey - 119mm x 119mm x 62mm - ABS Plastic - IP68. Purchase 1555NF42GY at low prices - world wide shipping.
For more information on 1555NF42GY (1555F Series Enclosures - Hammond) - Light Grey - 119mm x 119mm x 62mm - ABS Plastic - IP68 talk to KGA Enclosures Ltd