1553WDGY (1553W Series Enclosures - Hammond) - Grey - 147mm x 90mm x 25mm - ABS Plastic - IP65
Buy 1553WDGY (1553W Series Enclosures - Hammond) - Grey - 147mm x 90mm x 25mm - ABS Plastic - IP65. Purchase 1553WDGY at low prices - world wide shipping.
For more information on 1553WDGY (1553W Series Enclosures - Hammond) - Grey - 147mm x 90mm x 25mm - ABS Plastic - IP65 talk to KGA Enclosures Ltd