1553WCBK (1553W Series Enclosures - Hammond) - Black - 117mm x 79mm x 32mm - ABS Plastic - IP65
Buy 1553WCBK (1553W Series Enclosures - Hammond) - Black - 117mm x 79mm x 32mm - ABS Plastic - IP65. Purchase 1553WCBK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1553WCBK (1553W Series Enclosures - Hammond) - Black - 117mm x 79mm x 32mm - ABS Plastic - IP65 talk to KGA Enclosures Ltd