1553WBGY (1553W Series Enclosures - Hammond) - Grey - 117mm x 79mm x 25mm - ABS Plastic - IP65
Buy 1553WBGY (1553W Series Enclosures - Hammond) - Grey - 117mm x 79mm x 25mm - ABS Plastic - IP65. Purchase 1553WBGY at low prices - world wide shipping.
For more information on 1553WBGY (1553W Series Enclosures - Hammond) - Grey - 117mm x 79mm x 25mm - ABS Plastic - IP65 talk to KGA Enclosures Ltd