1457U2201EBK (1457-EMI Series Enclosures - Hammond) - Black - 220mm x 191mm x 68mm - Aluminium - IP54
Buy 1457U2201EBK (1457-EMI Series Enclosures - Hammond) - Black - 220mm x 191mm x 68mm - Aluminium - IP54. Purchase 1457U2201EBK at low prices - world wide shipping.
For more information on 1457U2201EBK (1457-EMI Series Enclosures - Hammond) - Black - 220mm x 191mm x 68mm - Aluminium - IP54 talk to KGA Enclosures Ltd