1457U1601 (1457 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 160mm x 191mm x 68mm - Aluminium - IP65
Buy 1457U1601 (1457 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 160mm x 191mm x 68mm - Aluminium - IP65. Purchase 1457U1601 at low prices - world wide shipping.
For more information on 1457U1601 (1457 Series Enclosures - Hammond) - Silver - 160mm x 191mm x 68mm - Aluminium - IP65 talk to KGA Enclosures Ltd